Moji Kosovopoljci
dobro došli na forum kosovopoljaca

Zoki
Moji Kosovopoljci
dobro došli na forum kosovopoljaca

Zoki
Moji Kosovopoljci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moji Kosovopoljci

komšije, prijatelji, rođaci iz Kos.Polja...Bresja...Ugljara...Kuzmina...
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga
Ključne reči
Zadnje teme
» lepe slike sa neta
Vaša politička opcija ? Icon_minitimeSre Maj 15, 2024 4:03 pm od Admin

» slika dana
Vaša politička opcija ? Icon_minitimeSre Maj 15, 2024 8:36 am od Admin

» Leto,more,plaže...
Vaša politička opcija ? Icon_minitimeSre Maj 15, 2024 8:34 am od Admin

» uz kaficu je lepše...
Vaša politička opcija ? Icon_minitimeSre Maj 15, 2024 8:27 am od Admin

» chatovanje
Vaša politička opcija ? Icon_minitimePet Maj 03, 2024 10:45 am od Admin

» Romantika u nama
Vaša politička opcija ? Icon_minitimePon Apr 29, 2024 8:30 am od Admin

» biljni svet
Vaša politička opcija ? Icon_minitimeNed Apr 28, 2024 9:17 am od Admin

» životinjsko carstvo
Vaša politička opcija ? Icon_minitimeNed Apr 28, 2024 9:15 am od Admin

» Zimska idila
Vaša politička opcija ? Icon_minitimeČet Jan 18, 2024 5:20 pm od Admin

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Twitter
Naj bolji poslanici
Admin
Vaša politička opcija ? Vote_lcapVaša politička opcija ? Voting_barVaša politička opcija ? Vote_rcap 
gtrajkovic
Vaša politička opcija ? Vote_lcapVaša politička opcija ? Voting_barVaša politička opcija ? Vote_rcap 
Lela71
Vaša politička opcija ? Vote_lcapVaša politička opcija ? Voting_barVaša politička opcija ? Vote_rcap 

 

 Vaša politička opcija ?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 2351
Join date : 28.05.2019

Vaša politička opcija ? Empty
PočaljiNaslov: Vaša politička opcija ?   Vaša politička opcija ? Icon_minitimeSub Okt 24, 2020 8:14 pm

naginjete  ka...? ili ste apolitični...?
Nazad na vrh Ići dole
https://kosovo-polje.forumotion.me
gtrajkovic




Posts : 7
Join date : 08.02.2021

Vaša politička opcija ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša politička opcija ?   Vaša politička opcija ? Icon_minitimePon Feb 08, 2021 11:04 pm

Uvek opozicija... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 2351
Join date : 28.05.2019

Vaša politička opcija ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša politička opcija ?   Vaša politička opcija ? Icon_minitimeUto Feb 09, 2021 5:04 am

još kada bi znali ko je opozicija?

predstavljaju je samo na papiru Lutovac,Jeremić,Đilas...mada konce vuče Mišković,vladar iz senke
Nazad na vrh Ići dole
https://kosovo-polje.forumotion.me
gtrajkovic




Posts : 7
Join date : 08.02.2021

Vaša politička opcija ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša politička opcija ?   Vaša politička opcija ? Icon_minitimeUto Feb 09, 2021 8:53 am

Oni su svakako manje zlo od ovih trenutno na vlasti, mada postoji opozicija koja nije Đilas, Jeremić i Šolak (koga svi prozivaju a niko ne zna kako izgleda Very Happy). Kad kažem da sam uvek opozicija, mislim na to da nemam pretenzije da dođem na vlast jer nisam ni u jednoj političkoj partiji.
Ja sam umetnik i logično je da budem kritičar vlasti koja god bila, pritom ne kritikujem sve i svašta samo da bi kritikovao nego samo ono što ne valja. Na žalost kod ovih je malo toga što nije za kritiku.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 2351
Join date : 28.05.2019

Vaša politička opcija ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša politička opcija ?   Vaša politička opcija ? Icon_minitimeUto Feb 09, 2021 9:42 am

ima li nešto da aktuelna vlast ne radi ili nije uradila što već nije garnitura ljudi od 1990 god?

za mene su bili bolji svi sem demokrata...čak i radikali u pojedinim lokalnim opštinama imaju bolji učinak ali ih nisu svi prihvatili kao neki uspeh već nešto normalno
Nazad na vrh Ići dole
https://kosovo-polje.forumotion.me
gtrajkovic




Posts : 7
Join date : 08.02.2021

Vaša politička opcija ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša politička opcija ?   Vaša politička opcija ? Icon_minitimeUto Feb 09, 2021 9:30 pm

sve su to ista g.... celog života gledam iste njuške u politici.....demokrate su imale jednu dobru stvar, a to je da su pali na izborima....
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 2351
Join date : 28.05.2019

Vaša politička opcija ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša politička opcija ?   Vaša politička opcija ? Icon_minitimeSre Feb 10, 2021 4:04 am

ako Bog da pašće i ovi na Izbore a ne na ulici...nikako mi se nije svideo 5 oktobar...a tek posle toga i vladavina 20 stranaka i na kraju tragedija za Đinđićem

nama Srbima je teško ugoditi...nesloga nas je koštala mnogo puta i to kao da nam nije dovoljno

mene iskreno najviše mrsko slušati one internet borce za KiM a bez google i ne znaju gde su veći gradovi na KiM,svojoj deci nisu dozvoljavali ekskurzije i posetu našim manastirima,njihovo znanje se svodi na poseti portalima...znam ih dosta veruj mi ima ih mnogo a to je trulo tkivo društva,koje će se pokazati u budućnosti ...

sećam se ja dobro i kretanje u nekoliko kolona u Kos Polje..i tada smo bili razjedinjeni još kako

pita me jedan prijatelj kako je Kos Polje moglo da sa 15 ak hiljada Srba prepusti se šiptarima?

ne znam jer sam otišao 91 gde je bilo još ok ali lako je palo Kosovo Polje ...
Nazad na vrh Ići dole
https://kosovo-polje.forumotion.me
gtrajkovic




Posts : 7
Join date : 08.02.2021

Vaša politička opcija ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša politička opcija ?   Vaša politička opcija ? Icon_minitimeSre Feb 10, 2021 6:24 pm


Lokalni SPS političari su krenuli da stvaraju pometnju i paniku i da zagovaraju iseljavanje i naravno narod ih je poslušao kao i uvek....na žalost















































Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaša politička opcija ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša politička opcija ?   Vaša politička opcija ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaša politička opcija ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Moji Kosovopoljci :: Politika-
Skoči na: